خانه دستگاه های پالسی سیستم “تیرکس”

سیستم “تیرکس”

0
0
1,132

سیستم "تیرکس"

محصول امریکا با عمق کاوش ۶متر. (فرستنده گیرنده) یک سیستم جدید کشف فلز است. این عمدتا برای تشخیص اشیاء فلزی بزرگ مانند ذخایر زیرزمینی، بشکه، بمب و UXO بزرگ استفاده می شود.ویژگی های خاص سیستم تیرکس شامل انتخاب آن در مورد اشیاء کوچک فلزی که نزدیک به سطح آن پوشانده شده است و در مقایسه با آشکارسازهای فلز فعال – دامنه تشخیص خوب آن در اشیای بزرگ (اثر فرستنده) است. بسته به اندازه آنها کم عمق، اجسام کوچک یا نادیده گرفته می شوند و یا به رسمیت شناخته می شوند و به طور خاص نمایش داده می شوند (اثر جذب).
مشخصات فیزیکی:
وزن حدود ۳،۱ کیلوگرم
داده های تکنیکی
منبع تغذیه باتری لیتیوم قابل شارژ قابل تعویض ۱۲ ولت، ۲٫۰ آینه
زمان کار تقریبا ۴ ساعت در دمای ۲۰ درجه سانتیگراد
تعداد سطوح حساسیت ۵
محدوده دما حدود -۱۰ ° C تا +۴۰ ° C
ابعاد تقریبا کل ۱۵۰۰ x 420 x 210 میلیمتر
کویل های بیضی شکل ۴۲۰ x 280 میلیمتر
فاصله سنسور ۱۲۰ سانتیمتر.
به این ترتیب، سیستم تیرکس یک مکمل ارزشمند برای مکان بمب کلاسیک (تکنولوژی مغناطیس منفعل) را نشان می دهد. برای عملیات متعارف، یک گالوانومتر و یک دستگاه هشدار صوتی در جعبه الکترونیکی یکپارچه شده است. علاوه بر این، سیستم تیرکس دارای خروجی داده های آنالوگ است و همچنین می تواند به یک logger داده شود تا یک نقشه برداری دیجیتالی به آن امکان دهد. سیستم تیرکس شامل دو کویل مرتب شده و مجزا است. یک جریان متناوب فرکانس تعریف شده به سیم پیچ فرستنده تغذیه می شود و یک ولتاژ خاص را به سیم پیچ گیرنده هدایت می کند. اجزای فلزی که در محدوده سنسور قرار می گیرند، این اتصال گسترده ای بین فرستنده و گیرنده را تغییر می دهند. این تغییرات به یک سیگنال مکان تبدیل شد. مزیت بزرگی از این روش در حساسیت انتخابی به اشیاء فلزی بزرگ است. قطعات تیرکس از قطعات فلزی مانند قطعات فلزی می تواند نادیده گرفته شود. سیستم تیرکس برای عملیات بدون نیاز به مونتاژ آماده است.
عناصر عامل مانند سوئیچ گام، دکمه تنظیم جبران کننده و تنظیم کننده صدا در قسمت جلوی جعبه الکترونیکی واقع شده است. هنگامی که سطح حساسیت مورد نظر انتخاب شده است، مقدار افست را می توان با دکمه تنظیم کننده جبران صفر کرد. سیستم تیرکس را می توان به طور مستقیم توسط نوار نگهدارنده، توسط یک دسته یا با کمربند حمل کرد. فاصله زمین باید ۷۰ تا ۸۰ سانتیمتر باشد.

تلفن تماس جهت سفارش دستگاه

 ۰۹۰۱۳۵۴۵۴۱۵

 تحویل با تست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده کوروش
بارگذاری بیشتر در دستگاه های پالسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

سیستم تصویری نقطه زن قدرتمند  ” بی ار رویال آنالیزر پرو پلاس “

مدل پرو پلاس عمق ۳۰متر واقعی مجهز به جفت سوپر سنسور اورجینال آلمانی با درایور جفت قابلیت ش…